Elektryk Hurt Oddział. Hurtownia art. elektrycznych
Otrzymaj wycene w 48h:
- elektryk w Jastrzębie-Zdrój (44-268)
- Ocena 3.4/5 na podstawie 10 zweryfikowanych opinii
- Bezplatna wycena bez zobowiazan
Porównaj najlepszych elektryków w Twojej okolicy. Bez zobowiązań, 100% bezpłatnie.
Otrzymaj bezpłatne wycenyO firmie Elektryk Hurt Oddział. Hurtownia art. elektrycznych
Dane kontaktowe
Godziny otwarcia
Lokalizacja
Opinie Elektryk Hurt Oddział. Hurtownia art. elektrycznych (10)
Duży wybór, niskie ceny.
Nowe miejsce, serdecznie polecam.
Świetna, profesjonalna i bardzo miła obsługa. Szeroki asortyment i dobre ceny.
Fajnie zaopatrzony. Przystępne ceny.Bardzo miła obsługa. W razie zamówienia expresowa dostawa i szybki kontakt. Polecam!
bardzo niemiła obsługa ceny z kosmosu pracują jakby za karę znudzeni siedzą w swoich wygodnych fotelach i totalna olewka ceny nieziemskie na internecie razem z opłaceniem przesyłki wychodzi mi jeszcze taniej niż w tej "hurtowni "nie polecam szkoda czasu pieniędzy i nerwów
Mega bogaty asortyment, właściciel rano w sytuacji dla mnie awaryjnej przy natłoku pracy ogarnął mi i zakuł kabel rano na szybko przez co mogłem pracować dalej cały dzień. Polecam, wszystko bardzo dobrej jakości nie jak inne większe sieciówki pseudo budowlane
Parkingg zatłoczonu,ale duża rotacja trochę cierpliwości i tzw zczęścia znajdzie się miejsce. Wejście wygodne .Przytłacza ilość ekspozycji lecz dojsćie swobodne utrudmione.przejścia zawalone pojedyńczymi sztukami.Osoba tęga lub z laską ma probllem z tym slalomem.Na plus duży wybór i szybka obsługa.
Obsługa (baba w okularach) Żenada! Paniusia w okularkach ma czas "niech sobie czekają" i typowe u niej "nie ma!" Mały asortyment! Śmieszne ceny! Brak możliwości zakupu niektórych rzeczy na szt lub cm!
Zgodzę się z przedmówcami co do obsługi.. Obsługa klienta jest, delikatnie wyrażając się " kiepska" a wybór towaru też pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy odwiedzić max. 2 razy ten sklep żeby utwierdzić się że przychodząc do tego sklepu przychodzisz tu z własnej woli postać długo i w długiej kolejce żeby usłyszeć z ust " złotoustej" sprzedawczyni ( która zakończy łaskawie rozmowę) NIE MA.. i po to się tu przychodzi , czas mija na obserwacji a klient się nie nudzi. Zawsze można liczyć że wreszcie trafimy na towar który mają ( razem z 6 w Lotto) i na obsługę która wie jak obsługiwać klienta.. Atrakcyjna lokalizacja nie zawsze jest równoznaczna z dużą ilością towaru, ceną oraz obsługą. Ceny ?! ?.
Straszny chaos, nie pamiętają zamówień klientów, wydają złe produkty i później winią klienta za ich błędy. Po 1 zamówienie jeździliśmy 5-6 razy i za każdym razem dostawaliśmy po 2 kontakty. Często zdarzało się, że pomimo informacji że towar będzie za 2-3 dni nie było go przez tydzień a klient jeździ i wydaje pieniądze na paliwo co chwilę pytając czy zamówienie już dotarło. Radzę poszukać innej hurtowni z profesjonalną obsługą.